Özgül Polat

Ankara’da doğdum. 1987 yılında ODTÜ Gıda Mühendisliği Bölümü’nü, 2021 yılında da Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Felsefe Bölümü’nü bitirdim. Bir kamu kuruluşunda 22 yıl çalıştım. Gıda Mühendisi, Kalite Yöneticisi, Teknik Müdür Yardımcısı olarak görev aldım. 10 yıl süre ile Türk Akreditasyon Kurumu’nda, yurtiçi ve yurtdışı laboratuvar denetimlerinde, Denetçi ve Baş Denetçi olarak görev yaptım.

2015 yılında eşimle birlikte katıldığımız nefes semineri sırasında hayatımda yaptığım bazı yanlışları fark ettim ve sonrasında hayata bakış açımı ve yaşam stilimi değiştirerek daha sağlıklı ve huzurlu bir hayat yaşamaya karar verdim.

Spor yapmayı seven bir kişi olarak 10 yıl kadar aerobik, 4 yıl kadar pilates yapmıştım. Beni yoran ve sürekli performans göstermemi gerektiren bu sporları bıraktım. 3 yıl kadar yoga yaptım. Yoga Eğitmenliği Eğitimi aldım ve Eskişehir Yoga Okulu’nda Yoga Eğitmenliği yaptım. 1.5 yıl Astroloji Eğitimi aldım. Bu eğitim kendimi ve çevremdeki kişileri tanımamı, bazı olayları neden yaşadığımı yorumlamamı sağladı. ThetaHealing Basic DNA ve ThetaHealing İleri DNA Eğitimleri’ni aldıktan sonra, bu teknikleri önce kendimde sonra yakınlarımda uyguladım. Kendi hayatımda ve yakınlarımın hayatında gördüğüm pozitif değişikliklerden sonra ThetaHealing Seansları yapmaya başladım. 3 yıl boyunca yaptığım ThetaHealing seanslarında gördüğüm iyileşmelerden sonra Derin Kazma eğitimini de aldım ve 2020 Temmuz ayında Vianna Stibal’dan ThetaHealing Basic DNA, Advanced DNA ve Derin Kazma Konularında Eğitici Eğitimlerini aldım. ThetaHealing Uygulayıcı Eğitimleri vermeye başladım.

ACIM-Mucizeler Kursu’nu bitirdikten sonra ACIM-Mucizeler Kursu Öğretici Eğitimine katıldım. 3 yıldır ACIM Eğitmeni olarak 3 ayrı gruba bu konuda eğitim verdim. Nefes Koçluğu Eğitimi, Temel Koçluk Eğitimi alarak Nefes Koçluğu Seansları yapmaya başladım. NLP Uygulayıcı Eğitimi aldım ve danışanlarımın ihtiyacı olduğunda kullanmaya başladım.

Kasım 2019 – Mayıs 2020 ayları arasında Chi Gong eğitimleri alarak bu alanda da kendimi yetiştirmek için çalışmalara devam ediyorum. 2021 yılından beri de Chi Gong Eğitimleri veriyorum.

2023 Mayıs ayında ”Michael D’ Alton’s School of Bio-Energy Healing” sisteminden Biyo-Enerji uygulayıcı eğitimini aldım.

Bütün bu aldığım eğitimler ve uygulamalar ile bedensel, zihinsel ve ruhsal olarak daha iyi bir hayat yaşıyorum. Hayatını daha iyi yaşamak isteyen kişilere destek olmak için çalışmaktayım.

Hakan Polat

Ankara’da doğdum. ODTÜ Kimya Mühendisliği Bölümünden 1987 yılında Lisans ve 1990 yılında Yüksek Lisans derecesi alarak mezun oldum. 2023 yılında Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Sosyoloji Bölümünden mezun oldum. Uluslararası Boya, Kimya, Petrol ve Akaryakıt şirketlerinde Mühendis, Uzman ve Yönetici olarak 22 yıl çalıştım. 8 yıl süre ile serbest danışman olarak görev yaptım.

Çocukluğumdan beri sporun içindeyim. Amatör olarak futbol, basketbol ve masa tenisine çok mesai harcadım. Profesyonel olarak yüzdüm. Bu rekabetçi sporları 36 yaşlarında bırakarak trekking, dağcılık ve teknik tırmanış konularına merak sardım. Türkiye’deki bilinen tüm yüksek irtifa ve teknik dağların zirve tırmanışlarını yaptıktan sonra, 2008 yılında Nepal Himalayalar ve 2009 yılında Kırgızistan’da yüksek irtifa dağcılık faaliyetlerine katıldım. Kısaca performans gerektiren her türlü sporla yoğun bir şekilde uğraştım.

2015 yılında bu yoğun spor faaliyetleri ve batı tarzı yoğun iş hayatında çalışmanın bir sonucu fiziksel ve zihinsel olarak yıprandığım bir dönemde nefes ile tanıştım. Eşimle birlikte katıldığımız harika bir nefes semineri sonrasında beni şaşkınlığa uğratacak kadar kendimde ciddi bir zihinsel iyileşme hissettim. Sanki bedenime bir türlü yetişemeyen ruhumla tekrar buluşmuştum. Ve nefesle tanıştıktan sonra asıl esas olanın ruh, zihin ve beden bütünlüğü olduğunu anladım. 

Nefes seminerine katılmadan önceki hayatımı bir benzetme yapacak olursam, direksiyonunda kimse olmayan ve freni de bozuk bir Ferrari’de yolcu koltuğunda yolculuk eden bir kişinin hayatı olarak tanımlayabilirim. Bu seminere gelmeden önce bu Ferrari duvara çarpmış ve pert olmuştu.

Bu nefes seminerinden çok şaşırarak ve dönüşerek, kısaca bambaşka bir insan olarak ayrılmak, hayatımı ve hayata bakış tarzımı tamamen değiştirdi. Bu seminer sonrası hemen nefes koçluğu eğitimlerini alarak Nefes koçu oldum ve 9 yıldır Nefes, Thetahealing, Chi Gong, Zihin çalışmaları, kişisel gelişim ve eğitim çalışmaları içindeyim ve bu yolda çalışmalara devam ediyorum.

Nefes Koçluğu eğitimlerine ilave olarak, 1.5 yıl Astroloji Eğitimi aldım. Bu eğitim kendimi ve çevremdeki kişileri tanımamı, bazı olayları neden yaşadığımı yorumlamamı sağladı.

Nefes koçluğuna katkı yapacağına inandığım ICF ve EMCC akredite İş Yaşamı Koçluğu eğitimlerine ilave olarak, Access Bars ve NLP Uygulayıcı Eğitimlerini de aldım.

2016 yılında zihne gerçek ile hikâyeyi birbirinden ayırt edebilme yetisini kazandıran ACIM-Mucizeler Kursu’nu bitirdikten sonra, 2018 yılında ACIM-Mucizeler Kursu Öğretici Eğitimini de tamamladım.  3 yıldır ACIM Eğitmeni olarak 3 ayrı gruba bu konuda eğitim verdim.

Kasım 2019 – Mayıs 2020 ayları arasında Chi Gong eğitimleri alarak bu alanda da kendimi yetiştirmek için çalışmalara devam ediyorum.
2021 yılından beri de Chi Gong Eğitimleri veriyorum.

Ayrıca ThetaHealing Basic DNA, İleri ThetaHealing ve ThetaHealing Derin Kazma eğitimlerini de aldım ve danışanlarıma bu konuda da destek veriyorum.

2023 Mayıs ayında ”Michael D’ Alton’s School of Bio-Energy Healing” sisteminden Biyo-Enerji uygulayıcı eğitimini aldım.

Bütün bu aldığım eğitimler ve uygulamalar ile bedensel, zihinsel ve ruhsal olarak daha iyi bir hayat yaşıyorum. Severek, isteyerek, büyük bir şevkle yaptığım, insanlığa büyük faydası olduğuna inandığım bu işleri gerçekleştirmek ve hayatını daha iyi yaşamak isteyen kişilere destek olmak için çalışmalarıma devam ediyorum.